Sopocka Akademia Nauk Stosowanych

O uczelni

Idź do uczelni

Sopocka Akademia Nauk Stosowanych

Cieszymy się opinią jednej z najlepszych uczelni w regionie, co potwierdzają wysokie pozycje w rankingach i konkursach. Kształcimy w zakresie finansów, biznesu, ekonomii, inżynierii produkcji i architektury. Realizujemy studia we wszystkich trybach: dziennie, weekendowo, hybrydowo oraz online. Jako uczelnia z 20-letnim doświadczeniem tworzymy przestrzeń przyjazną do nauki, ale również rozwoju osobistegoNaszym studentom zapewniamy płatne praktyki i staże w najbardziej prestiżowych firmach w Trójmieście i nie tylko 

Nowoczesne formy kształcenia, wsparcie Akademickiego Biura Karier, wymiana międzynarodowa w ramach programu Erasmus+, darmowe kursy i szkolenia, wysokie stypendia (nawet do 900 pln/msc), elastyczny system opłacania studiów – to tylko niektóre plusy wspominane przez naszych absolwentów 

Czytaj więcej o Uczelni
 • Uczelnia prowadzi kursy przygotowawcze – mogą uczestniczyć osoby, które ukończyły 16 lat i w przyszłości planują aplikować na studia z architektury i/lub wzornictwa.  
  Zajęcia trwają trzy miesiące i są prowadzone raz w tygodniu (między godz. 17:00 a 20:00), w kameralnych grupach (max. 15 osób), pod okiem czynnych zawodowo wykładowców. Każde spotkanie to pełen, kompletny blok tematyczny, składający się z teorii i ćwiczeń (zadań praktycznych + zestawu ćwiczeń do pracy w domu).  
  Kursanci spotykają się w siedzibie Sopockiej oraz w profesjonalnie wyposażonej pracowni architektonicznej przy ul. Skłodowskiej 10/12 w Sopocie (przed każdymi zajęciami pracownia udostępniana jest do pracy samodzielnej).  

 • Uczelnia dokłada wszelkich starań, by atmosfera sprzyjała integracji wszystkich studentów, bez względu na ich kulturę, wyznanie czy niepełnosprawność.  
  Uczelnia finansuje: koszty realizacji działań służących kształceniu studentów z niepełnosprawnościami, specjalistyczne szkolenia, zakup specjalistycznych urządzeń, materiałów dydaktycznych i naukowych dostosowanych do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. 
  Więcej na: https://www.ssw-sopot.pl/studenci-niepelnosprawni/ 

 • Uczelnia ma parking ogólnodostępny dla studentów.

 • Uczelnia ma swój Samorząd Studencki, koła naukowe oraz chór.

 • Czasopismo „Przestrzeń, Ekonomia, Społeczeństwo” wydawane jest od 2012 roku. Obejmuje trzy działy tematyczne, poświęcone zagadnieniom z dziedzin: nauk inżynieryjno-technicznych, nauk społecznych i sztuki. Znajduje się na liście MEiN (20 pkt.). 

Kierunki studiów

Wydział Ekonomii i Finansów

Kierunki studiów

Wydział Architektury, Inżynierii i Sztuki

Kierunki studiów

Studia II stopnia niestacjonarne

Kierunki studiów niestacjonarnych II stopnia:

Studia I stopnia stacjonarno-weekendowe

Kierunki studiów stacjonarno-weekendowych I stopnia:

Idealne dla osób pracujących!

Studia II stopnia stacjonarno-weekendowe

Kierunki studiów stacjonarno-weekendowych II stopnia:

Idealne dla osób pracujących!

Sopocka Akademia Nauk Stosowanych – filia w Chojnicach

Sopocka Akademia Nauk Stosowanych Filia w Chojnicach to uczelnia z 16-letnim doświadczeniem. Nieprzerwanie kształci specjalistów na poziomie studiów pierwszego i drugiego stopnia
z zakresu rachunkowości i controllingu, zarządzania finansami, transportu i logistyki, ekonomii i zarządzania firmą rodzinną, ekonomii menedżerskiej, kadr i płac oraz podatków i doradztwa podatkowego.

 

Uczelnia oferuje także szeroki wachlarz studiów podyplomowych, szkoleń i kursów. Badania losów zawodowych absolwentów tych studiów jednoznacznie potwierdzają, że nabyte umiejętności skutecznie zwiększają ich konkurencyjną pozycję na rynku pracy, jak również umożliwiają reorientację zawodową.

Program studiów jest dostosowany do lokalnego rynku pracy. W powiatach: chojnickim, człuchowskim, tucholskim, bytowskim, kartuskim, kościerskim oraz sępoleńskim jest ciągłe zapotrzebowanie na pracowników ds. rachunkowości i księgowości, samodzielnych księgowych oraz spedytorów i logistyków.

Działalność chojnickiej filii Sopockiej Akademii Nauk Stosowanych nie ogranicza się wyłącznie do kształcenia akademickiego. Jest ona aktywnym uczestnikiem lokalnego życia społecznego. Wspiera edukację ekonomiczną wśród dzieci i młodzieży. Jest także partnerem różnych projektów, które mają na celu podniesienie kompetencji zawodowych pracowników regionu chojnickiego.

Kierunki studiów

Kontakt

[email protected]
+ 48 536 502 797

Rekrutacja

Galeria zdjęcić i Video Uczelni

Kontakt

Szczegółowy kontakt

Sopocka Akademia Nauk Stosowanych

Studia I i II stopnia – studenci z Polski 
Aleksandra Machaj  
[email protected]  
+48 506 474 167 
(58) 555 83 80 
 
REKRUTACJA STUDENTÓW ZAGRANICZNYCH (STUDIA I i II STOPNIA)
tel.: (58) 555 83 80
tel.: 534 245 353 (Anna Nowak)
e-mail: [email protected], [email protected]

Dyżur obsługi kandydatów ukraińsko- i rosyjskojęzycznych:
wtorki i czwartki 12.00 – 16.00
tel.: 509 900 725 (Pani Natalia)

Studia podyplomowe i szkolenia 
Izabela Bednarska 
[email protected] 
[email protected]  
+ 48 509 655 417 
(58) 555 83 80 
 
Studia w chojnickiej Filii 
[email protected] 
+ 48 536 502 797