TRójmiejska mapa akademicka

O uczelni

Uniwersytet WSB Merito Gdynia od ponad 15 lat jest jedną z najchętniej wybieranych szkół wyższych w regionie. Uczelnia nieustannie rozwija swoją ofertę, aby kształcić studentów w najbardziej pożądanych obszarach na rynku pracy na jak najwyższym poziomie. Zajęcia prowadzone są przez praktyków, którzy są ekspertami w swoich dziedzinach. Uniwersytet WSB Merito Gdynia oferuje studia licencjackie, inżynierskie, magisterskie i podyplomowe, a także MBA, ma również bogatą propozycję szkoleń i kursów. Uniwersytet tworzą ją cztery wydziały:

  • Wydział Biznesu
  • Wydział Informatyki i Nowych Technologii
  • Wydział Prawa i Administracji
  • Wydział Społeczno-Humanistyczny

Uniwersytet WSB Merito Gdynia jest partnerem wielu interesujących wydarzeń i konkursów o znaczeniu zarówno krajowym, jak i lokalnym. Ponadto, uczelnia odznacza się na tle innych prywatnych uczelni licznymi nagrodami, wyróżnieniami i prestiżowymi certyfikatami.


Wybierając studia na Uniwersytecie WSB Merito Gdynia masz pewność, że Twój work-life balance będzie szanowany i znajdziesz czas na wszystko, co dla Ciebie ważne – czas na studia, czas na pracę, czas na życie.

Infrastruktura

Infrastruktura
Uniwersytet WSB Merito Gdynia mieści się w dobrze skomunikowanej części miasta, więc na zajęcia dojedziesz wygodnie i na czas. W niedalekiej odległości znajduje się przystanek SKM oraz przystanki komunikacji autobusowej. W budynku znajdują się nowocześnie wyposażone sale dydaktyczne, laboratoria komputerowe, studio fotograficzne oraz biblioteka. Na uczelni znajdziesz również punkt gastronomiczny oraz strefę studenta, w której możesz odpocząć pomiędzy zajęciami. W bliskiej okolicy kampusu możesz zrobić zakupy w galerii handlowej lub pójść do kina czy restauracji.

Rekrutacja na studia

Osoby zainteresowane podjęciem nauki w Uniwersytecie WSB Merito mogą wybierać nie tylko spośród wielu kierunków studiów pierwszego i drugiego stopnia oraz ponad 120 kierunków studiów podyplomowych – oferujemy także różne formy kształcenia: studia stacjonarne lub niestacjonarne. W zależności od wybranego kierunku studiów i specjalności, zajęcia prowadzone są w formie tradycyjnej i hybrydowej.

Wiemy, że wielu z naszych studentów to osoby, które pracują, mają rodzinę, obowiązki lub absorbujące hobby. Dlatego też program studiów układamy w sposób, który gwarantuje nie tylko zdobycie niezbędnej wiedzy i umiejętności, ale również umożliwia pogodzenie nauki z życiem prywatnym.

Szczegółowe informacje na temat rekrutacji na studia dostępne są na stronie:

https://www.merito.pl/gdynia/studia-i-szkolenia/studia-i-stopnia/zasady-rekrutacji

Kierunki studiów

Kierunki studiów - Wydział Biznesu

Studia I stopnia stacjonarne i niestacjonarne:

Studia II stopnia stacjonarne i niestacjonarne:

Kierunki studiów - Wydział Prawa i Administracji

Studia I stopnia stacjonarne i niestacjonarne:

Kierunki studiów - Wydział Informatyki i Nowych Technologii

Studia I stopnia stacjonarne i niestacjonarne:

Kierunki studiów - Wydział Społeczno-Humanistyczny

Studia I stopnia stacjonarne i niestacjonarne:

Studia jednolite magisterskie stacjonarne i niestacjonarne:

Rekrutacja

Kontakt

Uniwersytet WSB Merito Gdynia

Śląska 35/37
81-310 Gdynia

tel. (58) 669 77 30
https://www.merito.pl/gdynia

Biuro Rekrutacji studiów I i II stopnia oraz studiów podyplomowych

Telefon: 58 669 77 21
E-mail: rekrut@gdynia.merito.pl

pn-cz: 09:00 – 16:00
pt: 09:00 – 15:00

Szczegółowy kontakt