Matura 2024 z Vistulą!

Przygotuj się do matury z ekspertami Uczelni Vistula – bezpłatne powtórki online z matematyki i języka angielskiego

Zdajesz w tym roku maturę? To najwyższy czas, by podkręcić tempo i efektywność nauki.

Akademia Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula zapraszają na cykl spotkań online, które skutecznie i zupełnie za darmo przygotują cię do egzaminu dojrzałości.

Matura już niedługo. To czas, który wymaga wysiłku. Spożytkuj go więc najlepiej, jak to możliwe. Dołącz do społeczności, która korzysta z webinarów przygotowanych przez Uczelnię Vistula.

Otrzymasz profesjonalne wsparcie i to zupełnie za darmo. Sprawdź sam szczegóły projektu Matura z Vistulą: https://vistula.edu.pl/kandydat/matura/webinary

Praktyczne wskazówki i skuteczne instrukcje

W trakcie spotkań online otrzymasz potężny ładunek potrzebnej wiedzy i praktycznych wskazówek, które cię wzmocnią. Powtórzysz materiał z matematyki i języka angielskiego. Opanujesz skuteczne metody i triki. Nadrobisz zaległości i przeanalizujesz zadania, które w ubiegłych latach sprawiały maturzystom najwięcej problemów. Nadrobisz to, co ci wcześniej umknęło i nabierzesz pewności siebie.

Matura bez stresu

Projekt Matura z Vistulą został stworzony w oparciu o wieloletnie doświadczenie uczelni oraz na bazie najnowszych trendów w dziedzinie nauczania. Realizowany jest od kliku lat z ogromnym sukcesem. Maturzystów przyciąga unikatowy program i fantastyczni eksperci. Możesz im absolutnie zaufać. Powtórki z matematyki prowadzą wytrawni nauczyciele z portalu matematykagryzie.pl. Jak nikt inny potrafią włożyć do głowy to, co nie udało się innym. Webinary z języka angielskiego prowadzi zaś Dorota Jabłońska, doradca metodyczny z języka angielskiego, egzaminator Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. To dzięki zajęciom, które prowadzą w Uczelni Vistula, pokonasz maturę bez stresu.

Idealne wsparcie

Przygotowania do matury przypominają trening sportowy. Trzeba podejść do tego mądrze i sprawnie. Cel to nie tylko przetrwanie, ale osiągnięcie sukcesu. Nasi eksperci, praktycy w swojej dziedzinie, doprowadzą cię do celu bezpiecznie. W czasie spotkań online otrzymasz nie tylko merytoryczne wsparcie, ale także praktyczne wskazówki, które pomogą ci zarządzać czasem w trakcie egzaminu i opanować stres. To niezwykle istotne, bo stres może zniweczyć twoje starania. Nie poddawaj się. Nauczymy cię, jak go opanować.

Przydatne e-booki

Dla tegorocznych maturzystów Uczelnie Vistula przygotowały też specjalne bezpłatne e-booki.

Dowiesz się z nich m.in.: jak skutecznie się uczyć, w jaki sposób szukać rzetelnych źródeł informacji i jak zadbać o dietę podczas maturalnego maratonu. W e-bookach są także materiały powtórkowe z matematyki oraz z języka angielskiego. Znajdziesz je tutaj: https://vistula.edu.pl/kandydat/matura

Nie przegap okazji! Dołącz do nas już dziś.